Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10kt три-тон злато 3-pc kedable anniversary прстен

Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир 10kt три-тон злато 3-pc kedable anniversary прстен

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Направете ја да се чувствува посебна со овој трендовски прстен за годишнина од 3-ПЦ. Изработено во пенливо три-тон злато, овој волшебно сет има 54 поставени на измет, создадени бели сафир скапоцени камења (1,5х1,5 мм) кои лизгаат на половина пат надолу по секој од трите опсези. Подобрено со висока полирана завршница, овој елегантен полу-верен прстен сет е сигурно дека е нејзино непроценливо поседување. Овие достојни прстени можат да се носат соло или да се наредат заедно или со други прстени за да се даде модерна изјава. Изработено во 10kt три-тон злато. 1/10 CT. Т.Г.В. Создаде бел сафир. Создаден бел сафир исечен : круг. Камења поставени од пронг. Ширина на опсег : 4,5мм. Прстен за годишнина од 3-ПЦ. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и