Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дизајнрт „Пердуви на птици XVIII“ гроздобер панел за завеси

Дизајнрт „Пердуви на птици XVIII“ гроздобер панел за завеси

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа шема заснована на завесата на Пајсли . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Pink Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Цветни. - Боја : розова. - Модел : Пајсли. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и