Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бр. Криста празничен таб -таб таб таб таб -таб -таблата, 51 x63

Бр. Криста празничен таб -таб таб таб таб -таб -таблата, 51 x63

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Донесете расположение за одмор на вашите прозорци со панелот за завеси во Криста од бр. 918. Деликатно мелена чиста ткаенина на глас во длабока црвена нијанса совршено го надополнува вашиот декор за одмор. Единствениот дизајн на врвот на табулаторот за пресврт препорачан за шипки за завеси до 1 ½ "во дијаметар што се продава како индивидуални панели со мерење на 51 " ширина со должина од 63 ". Не-хлорско белило кога е потребно. Tumble суво на тивок оган, не пеглајте. Богата црвена боја го надополнува декор за одмор. Уникатен таб-таб Top Top Design препорачан за шипки за завеси до дијаметар до 1 ½ “. Деликатно кршена чиста ткаенина на глас. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Машина за перење. Панели продадени индивидуално. Мерка внимателно пред купувањето . Завесата за завеси не е вклучена. Може да биде потребна двојна шипка за положување.

За производот

Купувачите избираат и