Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Dragonball Супер Граница Прекинувач Ултра Инстинкт Goku 12 Акција Слика

Dragonball Супер Граница Прекинувач Ултра Инстинкт Goku 12 Акција Слика

DEN 455.68
 

Достапно.
Од стока

Гоку АКА Какарот е Сајан првично испратен да ја преземе Земјата како дете. По губењето на меморијата, излегува неговата добродушна природа. Гоку е опседнат со тренинзи и ги турка своите граници против секој противник, без разлика колку е посилен противникот, што Го направи најголемиот бранител На Гоку Земја од злото. Супер навивачите на драгонбол сега можат да ги замислат најголемите битки и моменти со 12-инчните Бројки За Прекинувачи На Змејови Кои имаат 5 точки на артикулација. Фигурите на Супер Граничниот Прекинувач На Змејската Топка на Бандаи имаат фантастичен стил и декорација што ги вклучува љубителите на квалитетот и играноста. Линијата за Супер Граничен Прекинувач на Змејската Топка на Бандаи сега ви овозможува да зачекорите во аниме светот На Супер Змејската Топка. Доаѓа во пакување под Влијание На Јапонија. Неверојатно украсената бројка од 12 инчи ви овозможува да ги рекреирате вашите омилени ликови епски моменти со 5 точки на артикулација. Оваа бројка е совршена за игра и прикажување. Фановите можат да бараат повеќе Бројки За Супер Ограничување На Топката Дагон Од Бандаи (Секоја фигура се продава одделно). 4 плус безбедност рејтинг.

За производот

Купувачите избираат и