Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

Пионерската жена мешани медиуми со долг ракав во форма на врвот

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Енергизирајте го вашето секојдневно облекување со овој жив врв од жените на Пионер. Оваа мешана блуза за печатење на печатење има отпечатоци од контраст на ракавот со разгалена пилум полите за уште поголема талент за привлекување внимание. Ткаени плетени ткаенини ве одржуваат пријатно додека ве однесе денот. Носете го овој врв случајно со омилените фармерки или земете го изрез со проток на миди здолниште. Исклучиво на. Материјал : 96% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 печатени ракави за контраст. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Руфл ПЕПЛУМ ХЕЛ; Мешано печатење. Womanената Пионер измешана блуза за печатење за жени.

За производот

Купувачите избираат и