Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вијада Женски Длабок V Врат Чипка Со Долги Ракави Чипка Точка Блуза Гроздобер Елегантни Врвови Со Долги Ракави V Врвови На Вратот

Вијада Женски Длабок V Врат Чипка Со Долги Ракави Чипка Точка Блуза Гроздобер Елегантни Врвови Со Долги Ракави V Врвови На Вратот

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.77" Големина : М Големина.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Удобно, погодно за различни прилики.80" Ракав : 60см/23. Удобно Секојдневно : горниот дел има удобно секојдневно вклопување кое е лабаво, но не и затегнато, обезбедувајќи му на носителот чувство на слобода и удобност.02" Должина : 69см/27. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44. Овој стил е совршен за секојдневно секојдневно носење и прави да се чувствувате пријатно за време на различни активности. Едноставен стил на цврста боја : горниот дел е во еднобојна боја, пренесувајќи едноставен и свеж стил. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.

За производот

Купувачите избираат и