Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Печатени Круг Вратот Седум Точки Ракав Врвот Блуза С-2XL

Женски Печатени Круг Вратот Седум Точки Ракав Врвот Блуза С-2XL

DEN 287.84
 

Достапно.
Од стока

Големина : XXL Биста : 128cm/50. П3 : дали има лош мирис или ве чеша?. А1 : Ние сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па јас ќе ви предложам да изберете 1 големина или 2 големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. А4 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот пуловер, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.11 "Ракав : 44см/17.

За производот

Купувачите избираат и