ScrubStar Unise Core Essentials Antimicrobiol Technologht Technology V-Neck Scrub Top WD835

ScrubStar Unise Core Essentials Antimicrobiol Technologht Technology V-Neck Scrub Top WD835

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Додадете го овој чистач во вашата неделна постава, СТАТ. Едноставно стилски и лесен за носење, врзан V-врат и корисен преден џеб нудат ласкав, функционален дизајн за медицински добрите во движење. Зачувајте неколку клучни нијанси и спарете се со нашите координативни влечења со директна нога за погледи на врвни полици кои ве одведуваат во текот на целата недела. Антимикробна технологија за ткаенини. V-врат. Џеб на лепенка. Унисекс одговара. Машина за перење. 63 %% полиестер, 34% памук, 3% спандекс.

За производот

Купувачите избираат и