Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колекција Емили Мека Веганска Кожна Женска Скитничка Чанта Од Миа К. - Мав

Колекција Емили Мека Веганска Кожна Женска Скитничка Чанта Од Миа К. - Мав

DEN 879.84
 

Достапно.
Од стока

● Воведување на нашата веганска кожна чанта за скитници, со луксузен хардвер со сребрен тон и затворање со патент. Внатрешноста нуди пространа преграда со џебови за лизгање, преграда за патент и џеб за ѕиден патент. Надворешноста вклучува удобен џеб за заден патент. Мерењата се 14 "L x 10.5" H x 4 " D, со отстранлива рачка што паѓа 8". Стилски и практичен, оваа чанта торба е совршена за секојдневна употреба. чанта. чанти. тоте. чанта. тоте. крстот чанти и чанти. чанти и чанти за жени.

За производот

Купувачите избираат и