Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени, женски питер тав јака, контраст на половина плоча, замав краток фустан

Уникатни поволни цени, женски питер тав јака, контраст на половина плоча, замав краток фустан

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Ние ги покривме најдобрите стилови и најновите модни трендови кои покажуваат елеганција, убавина и живот што носи доверба во вас. Ibrивописните бои со елеганција и уникатност можат да бидат во детали со предниот декор со еден гради. Класичен фестивалски фустан е погоден за жени, дами и тинејџери. Лесна и дише, малку истегнување ткаенина, е лесно да - Ширина на рамото Должина на ракавот - - 33 1/2 25 5/8 14 1/ 8 22 5/8s - - 35 3/8 27 1/2 - - 14 5/8 - 23м - 37 3/8 29 1 /2 15 - 23 3/8 L 40 1/2 32 5/8 15 7/8 23 7/8xl 43 3 /4 35 7/8 16 5/8 24 1/4 Мерењето на должината е од рамо до дно уникатни поговори за женски питер тавчето контраст на половина плоча за замав, црн фустан црн s 90% најлон 10% спандекс. Увезени. Јака на Питер Пан. Контрастна јака и манжетна. Половина плоча. Скриен патент. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина x-мали.

За производот

Купувачите избираат и