Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елеци За Жени Зимски Загреан Цврст Капут Обложен Памучен Елек Топол Густ Елек

Елеци За Жени Зимски Загреан Цврст Капут Обложен Памучен Елек Топол Густ Елек

DEN 2399.84
 

Достапно.
Од стока

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : М Биста : 100см/39.37" Должина : 63см/24.80" Големина : Л Биста : 104см/40.94" Должина : 65см/25.59" Големина : XL Биста : 108см/42.52" Должина : 67см/26.38" Големина : XXL Биста : 112см/44.09" Должина : 69см/27.17" големина : Xxxl биста : 116cm/45.67" должина : 71cm/27.95" Зимски загреан цврст капут обложен памучен Елек топол дебел елеккарактеристики : оваа загреана елек јакна Има повеќе предности.Сигурно ќе ве придружува вас и вашето семејство низ студените зимски денови.Повеќе области греење, четири области контрола на температурата!!!Издржлива, трајна топлина.Поддржете УСБ-полнење, исто така погодно за отстранлив полнач.Машина за перење или вода за перење, удобен.Постојат детални упатства за облеката!!!!!!!Извадете USB приклучок пристапете до отстранливиот полнач притиснете ја отстранливата преса за полнач и држете го термостатот на градите до две секунди црвено светло трепка, греење за автоматска контрола на температурата откако црвеното светло трепка 5 секунди, автоматски ќе стане бело за контрола на средна температура рачно прилагодување на три брзини, црвено светло за континуирано греење со висока температура, бело светло за континуирано греење со средна температура и сино светло за континуирано греење со ниска температура притиснете ја контролата на температурата на ГРАДИТЕ две секунди, исклучете го светлото за да престанете со загревањетоовој производ не содржи отстранлив полнач!!!!!!!!!!!!Што добивате : 1x Елек Џемпер Елек Жени. Пуфер Елек Жени. Црн Елек Жени. Црвено. Памук.

За производот

Купувачите избираат и