Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женска Цветна Бомбер Јакна

Женска Цветна Бомбер Јакна

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Ви дава спортско-шик изглед, со извонреден цветен дезен и златен патент со потпис. Овој бомбардер со ребрести облоги има 3 џебови со патент однадвор и елегантен џеб од внатрешната страна на јакната. Ребрести Трим. Поштенски Џебови. Скриен Внатрешен Џеб. Цветен Модел. Златен Патент.

За производот

Купувачите избираат и