Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски класичен сиднеј сачер топло какао, папирус, беж и темна лате

Време и време женски класичен сиднеј сачер топло какао, папирус, беж и темна лате

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Стилска и цврста, оваа чанта од Сиднеј Сачер со магнетно затворање нема да ве изневери. Оваа чаша не е голема, но не премногу мала, што ја прави совршена чанта за секојдневна употреба. Исклучиво на. Димензии : 11,5 "W x 11" H x 5,5 "D. Ширина се мери низ дното на чантата. 5" горната рачка и 23 "Отстранлив, прилагодлив на врвот на лентата за крстосници на врвот на врвот, два надворешно предно лизгање и еден надворешен џеб за лизгање на задниот дел Две внатрешни џебови од предната лизгање, еден внатрешен задниот џеб и средниот поштенски винил винил бришење чиста увезена женска чанта од сиднеј сачер од време и TRU.

За производот

Купувачите избираат и