Без граници на јуниори за сезонски печатени хеланки

Без граници на јуниори за сезонски печатени хеланки

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Прославете ја сезоната во стил на шоуто со овие печатени хеланки од без граници. Шарените отпечатоци носат духовна забава во вашата гардероба, совршена за спарување со вашиот омилен празничен џемпер за изглед на празникот од глава до пети. Или одговарајте на нив со најновиот кардиган или обичен худи за лесна секојдневна облека. Само на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок. Подигнување и инсејм : висок пораст; должина на глуждот. Затворање : Повлекување со еластична половината. Џебови : Ништо. Печатете хеланки од без граници.

За производот

Купувачите избираат и