Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Долна облека За Жени Потпис Цврст еластичен Шарм Боди

Долна облека За Жени Потпис Цврст еластичен Шарм Боди

DEN 224.00
 

Достапно.
Од стока

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. *Ве молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од,Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот Материјал : Полиестеркол : Бела,Жолта,Црвена,Сина,Црна,Зелена, Црвена Вино, Портокалова Дебелина : Работаендер : Женска Сезона : Четири сезони како да се мие : Ладно Место За Миење Раце : Меден Месец, брачна ноќ,Забава за долна Облека, облека за спиење, Денот на Вљубените.итн. Детали : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,589 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен од висококвалитетен материјал обезбедува ултра меко и удобно искуство за вас. Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!. Дизајн без грб, секси и романтичен стил, совршено контури на телото откривајќи секси облини-запалувајќи ја желбата на вашиот партнер. Секси долна облека ноќна облека совршена за брачна ноќ, Денот на Вљубените, меден месец, годишнина од свадбата, невестински туш, датира ноќ, будоар пука ,elенска забава и секоја слатка ноќ или секоја посебна ноќ, ве прави попривлечни и шармантни. Совршен за самохрани млади жени; невенчани парови; брачни парови. Најдобар подарок за долна облека за невеста, сопруга или девојка пријател.

За производот

Купувачите избираат и