Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дуртебеуа Женска Еластична Половината Молив Истегнување Тексас Слаби Врвки Фармерки Панталони Панталони Сива 4XL

Дуртебеуа Женска Еластична Половината Молив Истегнување Тексас Слаби Врвки Фармерки Панталони Панталони Сива 4XL

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Здружувајќи ги фит, квалитет и трендови на супериорно ниво, Фармерките Дуртебеуа стојат над толпата како премиум бренд за панталони со сини тексас фармерки во своите напори да ги зајакнат клиентите со нивните секси, удобни и модни производи напред по прифатлива цена. цена-таг. Со широка национална и меѓународна привлечност. Слаби Фармерки За Жени Висок Струк, Еластична, Плус Големина, Кревање Задник, Трендовски, Искинати, Среден Пораст.Постојат секакви стилови на располагање, влезете и погледнете, станете своја модна кралица. Овој тексас џегинг за жени е изработен од мек тексас, со удобно истегнување за додворување на сите форми. Елегантно е и удобно, ви дава долг и слаб изглед. Овие слаби фармерки за жени се одликуваат со лесно индиго миење и излитена полите, мек тексас со мешавина од памук, сечење на должината на глуждот, со излитени детали на отворањето на коленото и нозете, за да се создаде потресен, жив изглед. Овој фармерки за кревање задник ви нуди слобода на движење што не се наоѓа во традиционалниот тексас. ви даваат облини и флексибилност. 5 копчиња и џебови ве држат во ефект на слабеење-моментално зголемување на довербата, погодно за вашиот секојдневен живот. Долготрајната форма ја држи својата форма и се прегрнува на сите вистински места. Тенок опремени фармерки костуми за повеќето прилики како што се повик, училиште, канцеларија, шопинг, излегување, партија, клуб, одмор и така натаму. Нега на облека : миење Раце или миење машини одделно во ладна вода,Миење и сушење внатре со слични бои, не избелувајте, исушете се ниско.

За производот

Купувачите избираат и