Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лука Мода Женски Мекензи Желка Плете Џемпер

Лука Мода Женски Мекензи Желка Плете Џемпер

DEN 479.84
 

Достапно.
Од стока

Останете модерно топло со Овој Женски Плетен Воден Плетен Мекензи Од Лука Мода. Изработено од супер-мека и лесна ткаена плетена ткаенина, топло е без да биде рестриктивно и ќе ве одржува удобно од ден во ноќ. Одликувајќи се со јака со врат и долги раглански ракави, овој топол џемпер со пуловер е модерен додаток на вашата гардероба за ладно време. Опуштениот елече со вклопување создава силуета за обвивка што може да им ласка на половината и стомакот, додека ребрестиот плетен трим и страничните отвори го комплетираат стилскиот изглед. Спарете се со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека за опуштање низ куќата. Лука Мода Женски Мекензи Желка Плетен Џемпер : 70% акрилик, 30% волна. Женски џемпер за влечење. Ткаени плетени изработка. Јака со врат. Долги раглански ракави. Ребрести плетени детали. Странични отвори за споеви. Опуштено вклопување. Достапно во лента од слонова коска/морнарица. Рачно миење ладно, не избелувајте, не паѓајте суво, ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и