Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колекција Од Миа К. Ренди Потпис Вкрстена Чанта

Колекција Од Миа К. Ренди Потпис Вкрстена Чанта

DEN 879.68
 

Достапно.
Од стока

· . ЗАБЕЛЕШКА : оваа торба. е Дел Од Колекцијата НА МКФ Од Миа К .и нема поврзаност со Миа Фароу·. МАТЕРИЈАЛ : . Изработени Од Висококвалитетна Вештачка Кожа · . ФУНКЦИЈА : . Дизајниран со луксузен златен тон украси Размавта Предвремени затворање Надворешноста. Карактеристики Флип Џеб Со Патент · . Џебови : . Внатрешноста има пространа преграда и има дополнителен џеб со патент. за да ги одржувате вашите мали предмети организирани · . Мерења : 9 Во L x 5.5 Во H x 2 Во d Рачка на Рачката -7 Во Прилагодлив. ремен за рамо 50 Во Мкф Колекција Од Миа К. Ренди М Потпис Вкрстена Чанта.

За производот

Купувачите избираат и