Лесен уличен балет на балет Дери

Лесен уличен балет на балет Дери

DEN 415.84
 

Достапно.
Од стока

Становите на балерина се толку без напор шик што го прави Дери по лесна улица совршен додаток на вашата есенска гардероба. Акцентирани со современа криза вкрстена детална детали за вамп. Објавениот стапало е скриен клин што малку ве воздигнува на петицата. Плишана амортизација, лесна и додадена флексибилност. Детали за детали за вкрстените ленти. Удобно бран лесна и флексибилна PU -надворешна страна. Пукана обликувана Ева Интол со скриена форма на клин. Заокружена форма на пети. Скриена клин пета.

За производот

Купувачите избираат и