Патрик Метали 92 Капак На Задниот Браник

Патрик Метали 92 Капак На Задниот Браник

DEN 3443.04
 

Достапно.
Од стока

Патрике-½Метали 165721 Светла и пенлива елоксирана, екструдирана алуминиумска обвивка на браникот со вметнете трим канал за акцент на боја. Крие стандард 4 х 4 во. кутија браник. Лесно инсталиран со метални завртки. Винил вметнете не се вклучени. Карактеристики Должина-92 во. Тежина-7. - ШКУ : КСАО104228.

За производот

Купувачите избираат и