Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Менхетен Комфорт Либерти 70.87 Самостоен Центар За Забава Со надземна полица Во Бели И 3Д Кафеави Отпечатоци

Менхетен Комфорт Либерти 70.87 Самостоен Центар За Забава Со надземна полица Во Бели И 3Д Кафеави Отпечатоци

DEN 3759.68
 

Достапно.
Од стока

Слободата 70.87" самостоен забавен центар го зближува семејството, во еден стилски модерен и функционален квалитетно изработен дизајн Од Средината на Векот. Громови за управување со жица и кабел чувајте го ова парче функционално и удобно, осигурувајќи дека сите ваши медиумски додатоци имаат место, со дискретно складирање и отворени полици. Соберете го семејството заедно за домашна филмска вечер и уживајте во спомените и моментите што ќе ги обезбеди ова парче. САМОСТОЕН Тв Штанд за Употреба Во Дневната Соба. * По Собранието, Мерки : 70.87 во. Должина, 72.05 во. Висина, 15.15 во. Длабочина. * Карактеристики 3 Громови за Управување Со Жица и Кабел и Прикривање . * Се препорачува ЗА ТЕЛЕВИЗОР 46" -55". * Вклучува 1 Надземен Дисплеј, 1 Украсно Стакло, 4 Отворени и 1 Скриени Простори за Полици. * Чувајте Ги Вашите Ѕидови Чисти И Слободни : На Овој Самостоен Забавен Центар Не Му Треба Никакво Монтирање На Ѕид! * Модерни Испрскани Нозе направени од Цврсто Дрво за Дополнителна Издржливост. * Потребно Е Домашно Склопување. Вклучен Е Целиот Хардвер.

За производот

Купувачите избираат и