Реставриран Мајкрософт 234-Xbo One S White 1tb Конзола За Видео Игри

Реставриран Мајкрософт 234-Xbo One S White 1tb Конзола За Видео Игри

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Овој производ е реновиран. *DLC (Содржина За Преземање), Испитувања/Претплати и/или Игри Во Комплет може или не може да бидат вклучени и не се загарантирани да работат* AC power cable HDMI cable Xbox One S 1 TBXbox Безжичен Контролер ** Мајкрософт 234-00001 Xbox One S White 1tb Конзола За Видео Игри овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен Со Обновен програма ПРОДАВАЧИ И добавувачи. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Купувачите избираат и