Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sumbell Industries Romanth Holding Holding Outline цртање lубов двојка графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн по букви и наредени

Sumbell Industries Romanth Holding Holding Outline цртање lубов двојка графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 711.84
 

Достапно.
Од стока

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : рака; Држејќи се за раце. Дизајн со букви и наредени.

За производот

Купувачите избираат и