Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Зимски Фо Машина Перат Меморија Пена Мат

Зимски Фо Машина Перат Меморија Пена Мат

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2184 RUG Зимска Лисица Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19hx27w, Повеќебојна Машина За Перење Мемориска Пена Со специфични уметнички дела Од лисица од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Подна Подлога за украсување За Зима, Уметнички Дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од категоријата производи На Земјоделски Животни На Каролин. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

За производот

Купувачите избираат и