Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Chiron Microsuede Утешител Поставен Од Шик Дома

Chiron Microsuede Утешител Поставен Од Шик Дома

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Помислете на вашите омилени меки пријатни чизми обложени со шерпа и донесете го тоа чувство во вашиот кревет. Вака се чувствува овој утешител. Исклучително мека и пријатна кадифена изработка која е обложена со шерпа, а горниот дел од креветот е кадифен микро велур. Ажурираните модни бои ќе одговараат на секој декор. Перница измама(и) со истиот детал ќе ве стопли насекаде. Деталите за Шерпа доаѓаат низ горниот дел од креветот за да ви ги дадат додадените елементи на дизајнот. Хирон 2-Парче Постелнина Утешител Сет : Кралот сет вклучува : утешител (106 "х 92") и 2 шамс (20" х 36" + 2 " прирабница). Димензии на кралицата : утешител (90" х 92") и 2 шамови (20" х 26" + 2" прирабница). Двојни димензии : утешител (66" х 90") и 1 шам (20" х 26" + 2" прирабница). Стил : класичен. Детали за ткаенина : мек кадифен микросуед. Шема : текстура. Опции за боја : беж, црна, кафеава, сребрена. Материјали : microsuede. Хипоалергично : не. Упатства за нега : сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горен натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода во нежен циклус, исушете го сувиот тивок оган, додавањето 2 тениски топчиња во машината за сушење ќе додаде мекост. Прикажаните дигитални слики имаат најточна можна боја.

За производот

Купувачите избираат и