Без граници класични шорцеви во боја на јуниори

Без граници класични шорцеви во боја на јуниори

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Секоја пролет и летна гардероба се подобрува со симпатичен и удобен пар отсекувања. Класичните шорцеви во боја на без граници на јуниори се изработени од мек и флексибилен памук од 98% со малку спандекс за привлечно и ласкаво вклопување. Класичното затворање на летање на копчињата ги задржува шорцевите на јуниорите безбедни, додека има четири пригодни џебови, два предни и две задни. Прекрасна конструкција на Twill ги комплетира овие модерни шорцеви. Достапни во разновидни бои, тие убаво се спаруваат со широк спектар на обувки, од клин-сандали до сандали со отворени пети до станови. Овие класични шорцеви во боја се шик и разноврсни, и тие се совршени за вашиот следен ансамбл за обични топло време. Без граници класични шорцеви во боја на јуниори : 98% памук, 2% спандекс. Шорцеви. Дизајн на пресек. Цврсти бои. Твил конструкција. Затворање на летање на копчето. Две предни џебови. Две задни џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и