Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сингл и чудесна графичка маица на златни девојки јуниори

Сингл и чудесна графичка маица на златни девојки јуниори

DEN 239.20
 

Достапно.
Од стока

Ви благодариме што бевте сингл и прекрасен! Забавно златните девојки има ретро вибрации и меко, памучно чувство. Мора да имате за вашата гардероба за викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. pullover Styling. Графички предни златни девојки. © Слики на допир, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичка маица „Златни девојки“ за јуниори.

За производот

Купувачите избираат и