Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори печатени маица за вратот на вратот од лажичка

Без граници јуниори печатени маица за вратот на вратот од лажичка

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Оставете ги Основните со печатените печатени лажички на вратот на овој јуниори од без граници. Направено од мека и лесна маичка плетена ткаенина, оваа печатена мета ве одржува пријатно од ден на ноќ. Лесниот стил на ветровито се одликува со деколте за лажички и кратки ракави што координираат за комбо со топло време кога температурите почнуваат да растат. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Страплив детали за грб; Контраст за печатење. Маица на вратот на јуниорите од без граници.

За производот

Купувачите избираат и