Нема Граници Јуниори Корсет Капри

Нема Граници Јуниори Корсет Капри

DEN 319.68
 

Достапно.
Од стока

Овој трендовски уништен краток стил БЕЗ ГРАНИЦИ ги погодува сите вистински точки за забавен секојдневен изглед! Карактеристиките вклучуваат изработка со врвен квалитет, прилагодливи ремени за рамо, опуштено тенко вклопување и детали за уништување. Затворање со 3 копчиња, Широк појас, Надворешни џебови, Слабо вклопување; висок пораст. Капри Должина. Тексас Со Врвен Квалитет.

За производот

Купувачите избираат и