Малиот Пим англиски 3пк, Том. I

Малиот Пим англиски 3пк, Том. I

DEN 716.00
 

Достапно.
Од стока

Добитник на 30 награди, научете го вашето дете втор јазик со програмата за странски јазици На Малиот Пим. Дизајниран за мали деца на возраст од 0 до 6 години, овој метод ја вклучува природната љубов на детето кон играта и учењето што го прави забавно и лесно. Секоја епизода глуми симпатична анимирана мечка панда и вистински деца, предавајќи едноставни зборови и фрази за секојдневни активности што ги обезбедува основните градежни блокови за учење јазик. Малиот Пим англиски 3пк, Том. Јас : Наменета За мали деца на возраст од 0 до 6 години. Ја ангажира природната љубов на детето кон играта. Секоја епизода глуми симпатична анимирана панда мечка и вистински деца. Обезбедува основни градежни блокови за учење јазик.

За производот

Купувачите избираат и