Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Најдобрите Злато 14k Бело Злато Рамен Со Чекор Работ Бенд, Големина 6.5

Најдобрите Злато 14k Бело Злато Рамен Со Чекор Работ Бенд, Големина 6.5

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил спецификации примарен Материјал - Чистота : 14кфиниш : Полиран Позлата : Ширина На Родиум : 5 Ммстоун Поставување-1 : Машина За Прстен (Минимум) : 6,5 Големина (Максимум) : 6,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Примарен Материјал : Златно Вклопување : Стандардна Големина : форма на камен-1 : дебелина на тбд : 1.2 гравирање : да пол : Унисекспримарен материјал - Боја : Тип на белење : Тип На Свадбена Лента : тип На Чекор Надолу (друго)-1 : Странична Камена Монтажа Облик На Врвка : Големина На Рамно : 6,5 Земја На Потекло : Сад - Шку : Qltyg311726 Ширина : 5мм Цврсто Полиран Рамен Чекор Надолу Машински.

За производот

Купувачите избираат и