Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Запечатена Моќност 8-3380CPA Комплет За Лежишта за Поврзување на Шипки избери: 1977 - ФОРД Ф150, 1977 - ФОРД Ф250

Запечатена Моќност 8-3380CPA Комплет За Лежишта за Поврзување на Шипки избери: 1977 - ФОРД Ф150, 1977 - ФОРД Ф250

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и користат сертифицирано производство НА ISO & QS со цел да испорачаат производи со врвен квалитет кои ги задоволуваат ригорозните барања на денешните модерни мотори. Поставата од бронзена легура поддржана од челик со преголема плоча. Популарен за отпорност на замор и сила. Обезбедува усогласеност потребна за постарите апликации. Нашиот стандарден материјал е споредлив со лежиштето за перформанси на конкурентите. Забелешка - овој материјал нуди помала отпорност на абење и корозија од другите материјали. Користи iso & QS сертифицирано производство.

За производот

Купувачите избираат и