Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шриксон П-Ѕвезда Турнеја Подели-Црвена Жолта-Десетина

Шриксон П-Ѕвезда Турнеја Подели-Црвена Жолта-Десетина

DEN 431.84
 

Достапно.
Од стока

Воведување на сите нови П-ЅВЕЗДА ТУРНЕЈА ПОДЕЛИ, возбудлива топката нудат Од Шриксон, кој се издвојува на курсот со својата единствена 50/50 мат уретан покритие. Но, тоа е повеќе од добар изглед : ПОДЕЛИ може да се пофали сите возење-зголемување,. чип-запирање перформанси на класичен П-ЅВЕЗДА ТУРНЕЈА. Плус, нејзините три. боите го прават спинот видлив и го олеснуваат усогласувањето од кога било. Карактеристики на сите исти спин и перформанси на далечина на класичен П-ЅВЕЗДА ТУРНЕЈА, но неговиот уникатен капак го прави спин видливи и ставање на усогласување полесно од било кога. Новото Јадро за Брзи Слоеви нуди растојание и меко чувство без компромис поради постепен премин од меко внатрешно јадро во цврст надворешен раб. Секој капак за ПОДЕЛБА е жолт на едната половина и црвен, син или портокалов на другата. Овој мат капак со висок контраст го прави спинот видлив и го олеснува усогласувањето. Плус, тоа е фрлено од мек уретан за вртење на ниво на турнеја и моќ на запирање.

За производот

Купувачите избираат и