РИКО АФИЦИО 3260с Тонер Кертриџ

РИКО АФИЦИО 3260с Тонер Кертриџ

DEN 1551.84
 

Достапно.
Од стока

Стандарден принос жолт тонер кертриџ за употреба со рико афицио 3260с, афицио 5560. Ова е оем боја ТОНЕР рико бренд Тонер Кертриџ (СД ЖОЛТА ТОНЕР) кој работи со следните печатачи / машини (АФИЦИО 3260С, АФИЦИО 5560). Карактеристики на производот : Компатибилен Со : Lanier LC155, Ricoh 3260 C, 5560 C, Боја 5560, Боја 5560v Должност Циклус : До 18000 страници Печатење Боја : Жолта Печатење Технологија : ласерски Рико - жолта - оригинал - тонер Кертриџ Тип На Производ : Тонер кертриџ. СТАНДАРДЕН ПРИНОС ЖОЛТ ТОНЕР. АФИЦИО 3260С, АФИЦИО 5560. Оем Рико Бренд. СТАНДАРДЕН ПРИНОС ЖОЛТ ТОНЕР. АФИЦИО 3260С ; АФИЦИО 5560. Оем Рико Бренд.

За производот

Купувачите избираат и