Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи Монохроматски зајаче Велигденски декоративно фрлање перница

Едноставно Дејзи Монохроматски зајаче Велигденски декоративно фрлање перница

DEN 460.00
 

Достапно.
Од стока

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 20 -инчен монохроматски зајаче Велигденски декоративно фрлање перница од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

За производот

Купувачите избираат и