Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трубленд Течна Основа Без Масло, М-Средна Светлина, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост, Беспрекорно Се Вклопува, нема Да Ги Затне

Трубленд Течна Основа Без Масло, М-Средна Светлина, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост,

DEN 231.52
 

Достапно.
Од стока

Течна Основа COVERGIRL Tru Blend, Средна Светлина M-2, Фондацијата Tru Blend На 1 fl oz COVERGIRL е совршена течна основа со природна, росна завршница. Замаглување на несовршеностите и вечерниот тон на кожата со својата лесна формула за подлога, вашата шминка ќе трае цел ден! Оваа подлога беспрекорно се вклопува, така што светот не гледа шминка-само убава кожа со природен изглед! Ќе доживеете росна завршница која трае цел ден, замаглувајќи ги несовршеностите и вечерниот тон на кожата. Не сте сигурни дека ќе можете да ја пронајдете вистинската нијанса? Без грижи—Трубленд е формулиран за совршено да одговара на 99 проценти од сите тонови на кожата. Течна Основа COVERGIRL Tru Blend, Средна Светлина M-2, ДОЛГОТРАЈНА ОСНОВА 1 fl oz : Дава росна завршница која трае цел ден, замаглувајќи ги несовршеностите и вечерниот тон на кожата. БЕСПРЕКОРНО СЕ ВКЛОПУВА : оваа лесна подлога совршено одговара на тонот на вашата кожа за да не знаете каде завршува вашата шминка и каде започнува вашата кожа!. Нема ДА ГИ ЗАТНЕ ПОРИТЕ : формулата без Масло помага во спречување на појава на изливи. ПОВЕЌЕ НИЈАНСИ : Достапни во 21 нијанса-7 светли, 7 средни и 7 длабоки. ПРИРОДНО : не можам да кажам каде завршува основата и кожата започнува со Невидлива Технологија.

За производот

Купувачите избираат и