- Фал Крајната Тешко Елоксирани 10-Во. Покриена Длабока Тава За Пржење

- Фал Крајната Тешко Елоксирани 10-Во. Покриена Длабока Тава За Пржење

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Со т-fall Е9189774 Крајната Тешко Елоксирани 10 во. Покриена Длабока Тава за Пржење, уникатниот индикатор за топлина Со Термо-Точка ви овозможува да знаете кога вашата тава е совршено загреана за да се запечати во вкусот на вашата храна. Експертски ентериер со разликата што можете да ја видите! Шарениот нелеплив ентериер е исклучително издржлив и отпорен на гребење. Безбеден за употреба со метални прибор. Надворешниот слој на тврдиот емајл овозможува употреба на машина за миење садови без грижа. Ја одржува емајлот да изгледа како нов. Технорезистичката основа обезбедува извонредна отпорност на искривување, па дури и дистрибуција на топлина за оптимални резултати при готвењето. Промет Про нелеплив ентериер обработен со разлика што можете да ја видите. Тврда Елоксирана Машина За Миење Садови Безбедна надворешност. Технорезистира база. Вентилација калено стакло капаци. Занишани силиконски рачки. Безбедна рерна до 350 Степени Ф.

За производот

Купувачите избираат и