Тајни богатства чипка лисја силуета најлон спанде пакувања со гаќички

Тајни богатства чипка лисја силуета најлон спанде пакувања со гаќички

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Стилот се среќава со удобност во нашите нови тајни богатства Leaf Lace 4 пакет! Силуетата за бикини ја обезбедува умерената покриеност на грбот што го сакате и дизајнот на рамна чипка лежи рамно на вашето тело. Исто така, меката еластична овозможува удобно и флексибилно вклопување. Овој пакет сорта е одличен додаток на вашата фиока за заплашувања и ќе ви биде ново! Мека ткаенина. Ткаенина за дишење. Цел ден удобност. Мека тенка еластична не стиска. Чипка лежи рамно за да се елиминира видливата линија на гаќички.

За производот

Купувачите избираат и