Кетиј-чн Женски Гаќи За Долна Облека Бикини Долна Облека Плус Големина Истегнете Кратка Долна Облека Црвена, 3XL

Кетиј-чн Женски Гаќи За Долна Облека Бикини Долна Облека Плус Големина Истегнете Кратка Долна Облека Црвена, 3XL

DEN 271.84
 

Достапно.
Од стока

Женски Гаќи За Долна Облека Бикини Долна Облека Плус Големина Истегнете Кратка Долна Облека сезона : четири сезони. Пол : Жени. Прилика : облека за спиење. Материјал : Полиестер. Тип на шема : НЕ. Стил : . Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно перење. Што добивате : 1 компјутер Долна облека Табела : . Големина : Л Половината : 70-76см/27,56-29,92" : 95-110см/37,40-43,31"Големина : XL Половината : 78-86см/30,71-33,86" : 105-120см/41,34-47,24"Големина : ХХЛ Половината : 84-94см/33,07-37,01" : 115-130см/45.28-51.18"големина : хххл половината : 90-110см/35.43-43.31" : 125-140см/49.21-55.12"големина : ххххл половината : 106-120см/41.73-47.24" : 135-150см/53.15-59.06" беспрекорна долна облека : низок струк, исто како и вториот слој на кожа што ги исполнува пребирливите барања на задникот за удобност. нема да добиете чувство на туѓо тело и тоа може да го намали триењето за време на вежбањето, лесно можете да ги контролирате сите видови фустани од материјална ткаенина или полуголи фустани, со спортски панталони или тесно прицврстена професионална облека, исто така, може да ги открие трагите, истакнувајќи ги прекрасните линии на човечкото тело. СЕЧЕЊЕ БИКИНИ : оваа беспрекорна долна облека е одлична за носење под вашите панталони за вежбање. Без лизгање и без возење нагоре. Повеќе бои го олеснуваат усогласувањето на вашиот градник. Совршено покажете го вашиот шармантен. (Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, ве молиме разберете.). ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ доколку добиете погрешна Големина/Погрешни артикли/Неисправен Производ, слободно контактирајте не. И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме подобро во производите и услугите.

За производот

Купувачите избираат и