Којал Трговија На Големо Злато Модерни Држачи За Свеќи За Заострување, Комплет од 3, Современи Стапчиња За Свеќи, Штандови, Централни Парчиња Свеќи

Којал Трговија На Големо Злато Модерни Држачи За Свеќи За Заострување, Комплет од 3, Современи Стапчиња За Свеќи, Штандови,

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Секој држач за свеќи за заострување е рачно изработен и внимателно изработен за безбедно држење на заострени свеќи и стапчиња за свеќи. Едноставниот дизајн на секој модерен сет на држачи за свеќи има полиран финиш. Којал Трговија На Големо Злато Модерни Држачи За Свеќи, Комплет од 3, Современи Стапчиња За Свеќи, Штандови, Централни Парчиња Свеќи.

За производот

Купувачите избираат и