Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фрог Тогс Пвц Церада Ватерпрф Сува Торба Кулер Вметнете Л МОБ

Фрог Тогс Пвц Церада Ватерпрф Сува Торба Кулер Вметнете Л МОБ

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Оваа Водоотпорна Сува Кеса Од Пвц Церада од Жаба Тогс доаѓа со отстранлив ладилник за да биде повеќенаменски производ. Оваа Голема торба од 50 литри е заварена со висока фреквенција и има затворање на заклучување со кликнување надолу. Вклучува прилагодлив ремен за носење преку рамо. Пвц церада сува кеса. Висока фреквенција заварување. Се тркалаат надолу кликнете заклучи затворање. Прилагодлив преку ременот за носење. Отстранлив изолиран ладилник вметнете.

За производот

Купувачите избираат и