Мера Стилски ѓаволски серии на ѓаволот со високи канцелариски стол за вртење извршен стол за игри, бело

Мера Стилски ѓаволски серии на ѓаволот со високи канцелариски стол за вртење извршен стол за игри, бело

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Извршниот стол на серијалот „Меракс Стилски ѓаволски очи“ во серијалот за трки со автомобили го карактеризира својот привлечен изглед. Дебелиот потпирач за грб и потпирачот за глава прават да седите на него навистина пријатно. Висината на ова стол е прилагодлива и можете да направите каква било промена во неа за да ја добиете вашата поволна позиција за седење. Ставете го во вашиот дом, канцеларија или во вашиот дом во кампусот, овој стол за трки за дизајн на бои е секогаш кул и привлечна. Со тоа, можете само удобно да ја поминете вашата работа или време на студирање, па дури и да уживате во омилените компјутерски игри без никаков замор на телото! Меракс стилски ѓаволски серии за очи со висок канцелариски стол за вртење извршен стол за игри, бело : постепени потпирачи за рака ви нудат голема удобност. Контрола на прилагодлива висина и навалување на напнатоста. Стилско сечење на пу -кожа и мрежа. Цврстата база нуди одлична стабилност.

За производот

Купувачите избираат и