Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Безжична вакуум чистач 9-во-лесна преносна вакууми Мулти-Поставки

Безжична вакуум чистач 9-во-лесна преносна вакууми Мулти-Поставки

DEN 1613.28
 

Достапно.
Од стока

Moosoo K23 безжичен вакуум 4-во-1 стап за вакуум, единствена што има 3 режими на напојување, 9/13/23kpa за различни потреби што ги олеснуваат домашните работи. Мотор без четки од 300 вати обезбедува континуирано вшмукување од 23kpa во максимален режим за да заврши темелно чистење, без оглед на подот на тврдо дрво, подот на тепих, подни плочки, мермер под, итн. И обезбедува релативно тивка работна околина, давајќи ви го тивко искуство за чистење . Влакната се интегрирани заедно на еден ролер, во меѓувреме, батеријата директно го вози ролерот за да ги собере сите остатоци од површината и длабоко вградена нечистотија, совршена за кој било вид на подот. Според анкетите, главата на моторизирана четка за турбини заштедува 70% повеќе со употреба на време отколку обична глава за четка за килим. Вакуум со безжичен стаклен безжичен стапка со 7-клетки 2000m Ah Топ литиум-јонски батерии обезбедува до 35 мин. Одвојната литиумска батерија го олеснува одделното полнење, така што можете да набавите дополнителна батерија за да го продолжите времето на траење. Бесмислена правосмукалка за безжични мрежи Moosoo K23 користи циклонска технологија во комбинација со HEPA филтер со висока густина H10, 5 фази на филтрација комплетен дизајн на запечатување за да стапи повеќе од 99,99% од прашината, полен и милениче првут, и празнење свеж и чист воздух за да се спречи средно Загадување на воздухот и ви овозможи одлично искуство за чистење. Она што го добивате главниот мотор*1; Подна четка*1; 2 во 1 четка за прашина*1; Цевка за поврзување*1; Адаптер*1; 7*2000m Ah Батерија*1; Држач*1; Алатка за пукнатина*1; Упатство за корисник*1 4 во 1 безжичен вакуум. 8-35 мин. Време на траење. Времето за полнење е само 4-5 часа. 3 режими на напојување исполнуваат различни потреби за чистење. Електрична турбина четка, со независен мотор.

За производот

Купувачите избираат и