Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фондација пантик-Кул Бакар од Ма Фактор За Жени-Фондација

Фондација пантик-Кул Бакар од Ма Фактор За Жени-Фондација

DEN 688.00
 

Достапно.
Од стока

Фондацијата пантик - 14 Кул Бакар од Макс Фактор За Жени - 1 Компјутер Фондацијата Пантик Фондацијата има богата, кремаста текстура лесно се лизга и создава совршено, росно платно за одличен секојдневен изглед на основата. Идеален за допир во движење и одличен за покривање на флеки и пигментација. Макс Фактор За Фондацијата За Жени Пантик, #14 Кул Бакар, 0,4 мл : Воведен од дизајнерската куќа На Макс Фактор. Идеален за допир во движење и покривање на флеки и пигментација. Се одликува со богата, кремаста текстура и лесно се лизга. Создава росна платно за преземање на секојдневниот изглед. Макс Фактор фондацијата сенка : #14 Кул Бакар (0.4 мл).

За производот

Купувачите избираат и