Женски токи за патент на патенти за патенти

Женски токи за патент на патенти за патенти

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Погледнете шик во разноврсна обувка од Brinley Co. Овие стилски станови на фустани имаат faux uppers со бујна финиш за патент и зашилен стил на пети. Затегнати ленти ги истакнуваат вампирите на секоја нога и прицврстувачкиот каиш на глуждот го комплетира стилот. Овие зашилени станови на пети се направени со кожена кожа и човечки материјали. На овој дизајн на чевли со зашилен пети е обележана на овој дизајн на рамен чевли. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и