Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвениот Ѓавол Еднократно Лесен Спаклинг Ѕид Филер оз

Црвениот Ѓавол Еднократно Лесен Спаклинг Ѕид Филер оз

DEN 196.32
 

Достапно.
Од стока

Црвениот Ѓавол ONETIME® Лесното Прскање ги исполнува вдлабнатините, пукнатините и дупките за нокти на внатрешните и надворешните површини како што се гипс картон, гипс, дрво и штуко. Оваа лесна, претходно измешана формула лесно се шири за брзи, професионални поправки на ѕидовите и таваните во само една апликација. Брзо се суши, нема потреба од брусење и нема да се намалува, пука или снегулки. Може да се наслика за неколку минути и лесно се чисти со вода. Црвениот Ѓавол ONETIME® Лесното Прскање ги исполнува дупките во еден лесен чекор. Нема да се смалуваат и да пукаат. Суши брзо. Не е потребно брусење. Лесно нанесување и ширење. Сликарство за неколку минути. Користете на гипс, гипс картон, дрво и штуко. Чистење на вода. Внатрешна и Надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и