Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Добри Тенки Градинарски Зеленчук Ориз Закуски Глутен Бесплатни Крекери, 3. оз

Добри Тенки Градинарски Зеленчук Ориз Закуски Глутен Бесплатни Крекери, 3. оз

DEN 349.76
 

Достапно.
Од стока

Уживајте во здрава закуска во секое време, насекаде со Добри Тенки Крекери Од Градинарски Зеленчук Ориз Без Глутен. Изработени со ориз, овие крекери за закуски се направени со вкусна добрина печена во секој залак, и тие се зачинети со вкусови на градинарски зеленчук како домати, кромид и пиперки за едноставно вкусна закуска. Овие квадратни крекери за ориз се сертифицирани Без Глутен Од Gfco И Не-Гмо Проект Потврден и не содржат вештачки бои, вештачки вкусови, холестерол или сируп од пченка со висока фруктоза. Уживајте во овие лесни, крцкави тенки крекери сами, или спарете ги со сирење и натопете за лесна закуска за забава. Овие вкусни закуски доаѓаат во запечатена амбалажа од 3,5 унци за да ја заклучат целата вкусна добрина. Една кутија Од 3,5 мл Добри Тенки Градинарски Закуски Од Зеленчук Ориз Крекери Без Глутен (пакувањето може да варира). Градинарски крекери за зеленчук се печат за совршена крцкава текстура. Сертифициран Без Глутен Од GFCO, Потврден Не-Гмо Проект, без сируп од пченка со висока фруктоза и без вештачки бои или вкусови. Квадратни, тенки крекери за закуски нудат разноврсна употреба. Вкусете го лесниот вкус на овие солени закуски самостојно или спарете ги со супи, салати, сендвичи, додатоци за крекери или сосови за креативни закуски за забави.

За производот

Купувачите избираат и