Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чаши за сладолед на Бен и Jerryери, 3. Оз, различни вкусови на располагање

Чаши за сладолед на Бен и Jerryери, 3. Оз, различни вкусови на располагање

DEN 74.56
 

Достапно.
Од стока

Од реновираната бензинска пумпа во Бурлингтон, Вермонт, до далечните места со имиња понекогаш погрешно најавени, патувањето што започна во 1978 година со 2 момци и бизнисот со сладолед што го изградија е исто толку легендарен колку и сладоледот е еуфоричен. Можеби ги знаете Бен и Jerryери за нивните парчиња и вртливите, но можеби не знаете сè што влегува во тоа како тие го прават својот сладолед. Преживејте ги искуствата од сладоледот на сладоледот и како нивните еуфорични вкусови патуваат од кравата на фармата до конусот во една од нивните продавници за сладолед или чаша во замрзнувачот. Чаши за сладолед на Бен и Jerryери, 3,6 мл (пакет од 12), различни вкусови на располагање : Доаѓа во контејнери од 3,6 мл. Бен и Jerryери го прави најдобриот можен сладолед на најдобар можен начин. Изберете од Americone Dream, тесто за колачиња со чоколади, чоколадо Фуџ Брауни, цреша Гарсија или јагода од јагода.

За производот

Купувачите избираат и