Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Се Мери Грин Скут Биро

Се Мери Грин Скут Биро

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Сѐ Што Марија Пластични Круг Биро е дизајниран да биде функционална и практична, што го прави совршен избор за секој кој има потреба од пренослив и сигурен работен простор. Ова висококвалитетно биро за скут е направено од издржлив пластичен материјал, осигурувајќи дека вашите предмети се безбедни и безбедни додека го користите. Значи, без разлика дали сте студент, уметник, занаетчија или само барате удобен начин за работа од дома, ова биро за скут е одлична инвестиција што ќе ви помогне да останете организирани и продуктивни. Висококвалитетно Биро За Скут - Ова Биро За Скут Е Конструирано Со Силен, Издржлив Полипропилен За Долготрајна Употреба. Пренослив Случај За Машина За Шиење - Овој Случај Се Одликува Со Целосно Полнење На Предниот Патент За Чување На Вашите Игли, Ножици, Поими Или Други Занаетчиски Предмети. Премиум Тркалање Машина За Шиење Случај - Квалитетна Конструкција Ја Одржува Вашата Машина За Шиење Безбедна.

За производот

Купувачите избираат и