Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 2003 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

Гејтс Ое Тип Термостат За Ладење На Моторот Одговара изберете: 2003 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Гејтс Термостатите Од Типот ОЕ се дизајнирани да обезбедат прецизна контрола на температурата и без истекување, оем-еквивалентно се вклопуваат секој пат. Фабричката калибрација контролирана со квалитет обезбедува точност на отворање и затворање, без оглед на промените на притисокот. Оем одговара, функција и дизајн за прецизно ладење на моторот. Игличките иглички за вентилација на воздухот, заптивките и дихтунзите ги прават овие термостати еквивалентни на оригиналниот дел од опремата. Дополнителни Карактеристики Материјал : Нерѓосувачки Челик, Бакар. Одговара Изберете : 2003-2005 ЏИП ВРАНГЛЕР / ТЈ 6 Цил 4 Л 1988-1995 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 5.7 Л 1975-1996 ФОРД Ф150 6 Цил 4.9 Л 1967-1971 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил Л 2003 форд мустангот 6 Цил 3.8 Л 1987-1997,2003 ДОЏ ДАКОТА 6 Цил 3.9 Л 1969-1972 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 Цил Л 1966-1968,1979-1982 Форд Мустангот 6 Цил 3.3 Л 1981-1986 ШЕВРОЛЕТ ц10 8 ЦИЛ 5 Л 1970 ШЕВРОЛЕТ Малибу 8 ЦИЛ Л 1989-1995 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 6 ЦИЛ 4.3 Л 1967-1969,1971 ШЕВРОЛЕТ шевел 8 Цил Л 1972-1982,1984-1991 Шевролет КОРВЕТА 8 ЦИЛ 5.7 Л 1989-1995 Гмц Сиера 8 ЦИЛ 5.7 Л 1995 Шевролет ТАХО 8 Цил 5.7 л 1981-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 8 ЦИЛ 5 Л 1969-1971 ШЕВРОЛЕТ корвета 8 Цил Л 1978-1987 БУИК РЕГАЛ 6 Цил 3.8 Л 1977-1978,1983-1988 ШЕВРОЛЕТ монте Карло 8 ЦИЛ 5 Л 2003 Доџ Рам 1500 8 ЦИЛ 5.9 л 1972-1976 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 Цил 5.7 Л 1973-1980 ШЕВРОЛЕТ Ц10 8 цил 5.7 Л 1974-1976,1978,1980-1986 ЏИП ЏИП 6 ЦИЛ 4.2 Л 1973-1974,1976-1977,1980,1987-1988,1990,1993-1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 8 Цил 5,7 Л 1973-1975,1977-1980 ШЕВРОЛЕТ К10 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За производот

Купувачите избираат и